MERHABA

Yeni bir düzen, yeni yazılar için kollarımı sıvamışken ilk satırlarımda neler yapacağım hakkında konuşmak ve sizlere bir ‘Merhaba’ demek istedim. Blog yazma kararımı sizlere bir şeyler yazarken bu konulardaki bilgilerimi tazelemek ve farklı alanlardaki konuları birleştirerek sizlere sunma isteğinin ardından aldığımı söyleyebilirim. Peki bu ne gibi şeylerden bahsedeceğim dersem eğer: Inovasyon ve Girişimcilik, Pazarlama ve Teknoloji, Reklamcılık ve Sosyal Medya, Halkla İlişkiler ve Ürün gibi konuları ele alarak bir geliştiricinin başından geçebilecek veya bir girişimcinin ihtiyacı olan bir çok konuya harmanlayarak değinmek istiyorum. Tabi ki arada kendi hayat hikayemden, arkadaşlarımın etkinliklerinden, neler yaptığımdan, neler düşündüğümden bahsetmeyi de unutmayacağım. Sizler için fırsat buldukça alanına hakim kişilerden de bilgileri derleyip, sunmaya çalışacağım. Yazılarım için belirli bir standart belirleyerek(bknz. maximum 2000 kelime) devam etmeyi düşünüyor ve sizlere yazılarımı sade bir şekilde sunmak istiyorum. Umarım yazdığımız yazının teri kurumadan bir diğerini yazarak güzel bir blog ortaya çıkarmış olurum temennisini kendime yollayarak şimdilik kalemimi bırakıyorum.

Beni daha detaylı tanımak isterseniz ‘Ben Kimim?‘ sayfamı ve nelerle uğraştığımı az çok merak ediyorsanız ‘Özgeçmişim‘ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kendinize çok iyi bakın, sizleri yine buralarda bekliyor olacağım.

2 Yorum

  1. important link 9 Ocak 2019 at 17:18

    I just want to say I’m new to blogging and truly savored this web site. Most likely I’m want to bookmark your blog . You certainly come with exceptional articles. Thanks a lot for revealing your webpage.

  2. İstanbul Motorlu Kurye 14 Ocak 2019 at 05:49

    Kurye olarak hizmet veren kişiler, bulundukları lokasyondaki her adrese en kısa sürede ulaşma yolunu bilirler. Üstelik verilen bu görevi hava, trafik ve buna benzer diğer olumsuz şartlardan etkilenmeden yerine getirirler. Yani iş hayatı başta olmak üzere hayatın hemen her alanında önemli görevleri üstlenebilir ve başarıyla yerine getirebilirler. Özellikle büyük şehirlerdeki trafik kaosu ve adres konusundaki karmaşa göze alınırsa, kurye hizmetlerinden faydalanmanın bazı durumlarda zorunlu hale geleceği anlaşılabilir. Örneğin İstanbul’un bir noktasından diğer bir noktasına acil şekilde önemli bir evrak ulaştırmak gerektiğinde ya da hastanızın ihtiyacı olan ilacı acil ve güvenli bir şekilde ulaştırmak gerektiğinde, İstanbul moto kurye hizmetimizden faydalanarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.

Yorum Sizin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir